niedziela, 17 kwietnia 2016

"Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego" praca zbiorowa


 

Tytuł: Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Ilość stron: 128
Ocena:
Szał na kolorowanki opanował świat. Skradły również moje serce. Jednocześnie bardzo się ucieszyłam na kolorowankami ze 100 najpiękniejszymi miejscami na świecie wydanymi przez Sine Qua Non. 

 


W kolorowance Twoja niezwykła podróż znajdziemy sto różnych rysunków przedstawiających miejsca z całego świata wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie. Poznamy ciekawe ujęcia Wielkiego Kanionu, Wieży Eiffla, Tadż Mahal czy Wielką Rafy Koralowej

 
Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie jest ciekawą pozycją. Zawiera sto różnych kolorowanek, wydanych na dość dobrym, odpowiednio grubym papierze. Ujęcia są naprawdę cudowne!!! Chociażby to ujęcie Wieży Eiffla – cud, miód orzeszki. Bardzo fajny sposób na odstresowanie, odreagowanie... Zresztą jak chyba wszystkie kolorowanki;) Uwielbiam radzenie sobie ze stresem właśnie w artystyczny sposób. A wśród kolorowanek są mniej i bardziej dokładnie, więc nadadzą się jednocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ciekawa kreska, spora różnorodność - super! Bardzo dobrym pomysłem jest także spis wszystkich kolorowanek z tyłu książki. Jedynym minusem dla mnie jest to, że książka jest klejona, przez co 2-stronicowe kolorowanki trudno wykończyć na złączeniu stron.


Podsumowując Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie to świetny sposób na podróż po całym świecie. W końcu mogłam zobaczyć Koloseum czy udać się w kolorowankową podróż po Skandynawii.


Za kolorowankę dziękuję Wydawnictwu SQN
http://www.wsqn.pl/
 Kolorowankę można kupić TUTAJ

8 komentarzy:

 1. Taka kolorowanka chyba by mi się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna kolorowanka. Wreszcie mogłabym się pobawić w renowatora zabytków, ale obawiam się, że mnogość detalików zabiłaby moje oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak pięknie się prezentuje ta kolorowanka :D

  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie bym chciała taką kolorowankę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama za kolorowankami nie przepadam - wolę łączenie kropek ♥ - ale rzeczywiście wygląda świetnie i robi wrażenie :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. ooo ciekawe - chyba muszę się w to zaopatrzyć ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)